Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

De gemeenteraadsverkiezingen in brugge

Volg hier alle nieuws over de gemeenteraadsverkiezingen in Brugge.

Resultaten

Lijststemmen

115 van 115 bureaus geteld
LijstStemmenPercentageVerschilZetelsVerschil
CD&V26.13031,9%+4.4%17+4
sp.a de Brugse Lijst15.87219,4%-7.8%10-4
Open Vld PLUS10.89613,3%+2.0%6+1
N-VA9.57311,7%-8.8%5-5
Groen8.86410,8%+1.2%5+2
VLAAMS BELANG7.5129,2%+3.6%4+2
PVDA1.4791,8%0
DOE GEWEUNE1.3461,6%0
VL. CHRISTEN PARTIJ2430,3%0

Nieuws

url) ?>

Verkiezingsnieuws in jouw gemeente