Het zal de vierde keer zijn dat het prestigieuze muzikaal evenement naar Koksijde komt, opnieuw naar het plein voor de Onze-Lieve-Vrouw ter Duinenkerk. (lees verder onder de video)
Afgelopen zomer lokte Night of the Proms 13.000 mensen, over twee avonden. "De enthousiaste reacties van artiesten én bezoekers zijn iedere keer hartverwarmend", zegt producent Jan Vereecke. "Het voelt voor onze crew in Koksijde als thuiskomen.”
De eerste namen maken ze binnenkort bekend. Wat wel al zeker is, is dat onze vaste waarden met het Antwerp Philharmonic Orchestra, koor Fine Fleur, backing vocals Michelle, Rob, Julia en de Night of the Proms Backbone Band op de afspraak zullen zijn. En er zijn opnieuw plannen om lokaal talent een podium te bieden, maar daarover later meer.”