Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Leerlingen Sint-Andreas in quarantaine thuis met laptop

Leerlingen Sint-Andreas in quarantaine thuis met laptop

Nieuws
16/09/2020

Ook enkele andere leerlingen die contact hadden met de besmette leerlingen moeten de komende veertien dagen thuis blijven. De leerlingen zitten nu allen thuis in quarantaine met een laptop.

Directeur Chris Bouton: “De leerlingen hebben allemaal een eigen laptop, en dat bewijst ook nu weer zijn nut. Onze leerlingen en leerkrachten blijven geconnecteerd. We verliezen het contact met onze leerlingen niet, en slagen er ook prima in om het onderwijs verder te zetten".

Het Sint-Andreaslyceum koos ook meteen voor afstandsleren voor alle leerlingen in de 3e graad op woensdag, nadat de minister van Onderwijs, Ben Weyts, eind augustus daartoe de mogelijkheid gaf. E-learning op woensdag is een vast onderdeel van het programma voor alle leerlingen van het 5e en 6e jaar.

Auteurs: 
Redactie