Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Koksijde Vooruit reageert verbolgen na Panoreportage

Koksijde Vooruit reageert verbolgen na Panoreportage

Nieuws
17/11/2017

De reportage besteedde aandacht aan de rol van politici en bouwdossiers aan de kust. "Het is beschamend dat onze gemeente Koksijde weer op negatieve wijze in de media komt", zeggen de leden. "De laatste legislatuur kwamen we in de media met oudste bevolking van België, hoogste schuld per inwoner, het zwembadincident....en dan nu de reportage in Pano. Dit geeft een negatieve impact en imagoschade aan onze gemeente, inwoners, bezoekers, ondernemers en handelaars".

Koksijde Vooruit constateert dat de burgemeester niet wenst te reageren. "Het mag dan wel de burgemeester zijn die geviseerd wordt in de uitzending, iedereen in de meerderheid heeft ingestemd en is dus medeplichtig aan de feiten en de negatieve campagne. Het is ontoelaatbaar hoe er wordt gewerkt zonder externe experts bij nemen van beslissingen in het schepencollege. Jammer dat zoveel erfgoed verloren gaat omwille van financiële kwesties".

Auteurs: