Nieuws

Guil­lau­me David vier­de op pres­ti­gi­eu­ze bak­kers­wed­strijd in Japan

Je moet ingelogd zijn om gratis livestreams en video’s te kunnen bekijken.

Net geen podiumplaats maar toch wereldtop en vooral een onvergetelijke ervaring. Zo kijkt Guillaume David uit Oostende terug op zijn deelname aan de prestigieuze wedstrijd Mondial Du Pain.

Guillaume David werkt mee in de zaak van zijn vader, bakkerij De Cock, in het centrum van Oostende. Begin maart trok hij naar Japan om er deel te nemen aan de internationale wedstrijd Le Mondial Du Pain.

“We zijn in totaal twee weken in Tokio geweest,”zegt Guillaume. “We hebben één week Tokio bezocht, ook de bakkerijen natuurlijk. En dan was er natuurlijk die volle week focus op de wedstrijd."

Onvergetelijk

Daar viel Guillaume trouwens net naast het podium: hij moest vrede nemen met een vierde plek. Maar het was zonder meer een onvergetelijke ervaring: Guillaume heeft er zijn vaardigheden en creativiteit kunnen tonen aan de allerbeste bakkers uit de hele wereld.

Nathalie Dewulf
Jeroen Vercruysse

jeroen.vercruysse@focus-wtv.be

Jeroen Vercruysse

Taalfout opgemerkt?

Heb je een taal- of schrijffout opgemerkt in dit artikel?