Overslaan en naar de algemene inhoud gaan

Vorobyev wint proloog in Driedaagse van West-Vlaanderen

Vorobyev wint proloog in Driedaagse van West-Vlaanderen

Sport
06/03/2015

De Rus van Kathusha was de sterkste na 7 kilomer op en rond de zeedijk in Middelkerke. Jesse Sergent werd tweede op 4 seconden, Alexis Gougeard derde. Yves Lampaert was de eerste West-Vlaming op de vijfde plaats.

Vorobyev is uiteraard ook de eerste leider.

Zaterdag (Brugge - Harelbeke, 174,1 km) en zondag (Nieuwpoort - Ichtegem, 184,5 km) staan nog twee ritten in lijn op het programma.

Uitslag

1 VOROBYEV Anton (Team Katusha) 07:57
2 SERGENT Jesse (Trek Factory Racing) 08:01
3 GOUGEARD Alexis (AG2R La Mondiale) 08:01
4 BARTA Jan (Bora - Argon 18)   08:02
5 LAMPAERT Yves (Etixx - Quick Step) 08:05
6 KEIZER Martijn (Team LottoNL - Jumbo) 08:06
7 DRUCKER Jean-Pierre (BMC Racing Team) 08:08
8 WYSS Danilo (BMC Racing Team) 08:09
9 LAPORTE Christophe (Cofidis) 08:09
10 HOULE Hugo (AG2R La Mondiale) 08:10
11 WISNIOWSKI Lukasz (Etixx - Quick Step) 08:10
12 JOEAAR Gert (Cofidis) 08:11
13 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Etixx - Quick Step) 08:13
14 HELVEN Sander (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:13
15 ROSSKOPF Joseph (BMC Racing Team) 08:14
16 BAGDONAS Gediminas (AG2R La Mondiale) 08:14
17 VAN ZYL Johann (MTN - Qhubeka)   08:15
18 VAN POPPEL Danny (Trek Factory) 08:15
19 DE BIE Sean (Lotto - Soudal) 08:15
20 SILVESTRE Fabio (Trek Factory Racing) 08:16
21 VAN POPPEL Boy (Trek Factory) 08:16
22 VALLEE Boris (Lotto - Soudal) 08:16
23 THEUNS Edward (Topsport Vlaanderen - Baloise)- 08:16
24 CAMPENAERTS Victor (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:17
25 MORICE Julien (Europcar) 08:17
26 DRON Boris (Wanty - Groupe Gobert) 08:17
27 BOECKMANS Kris (Lotto - Soudal) 08:17
28 SCHILLINGER Andreas (Bora - Argon 18) 08:18
29 BILLE Gaetan (Verandas Willems) 08:18
30 PETIT Adrien (Cofidis) 08:19
31 ISAYCHEV Vladimir (Team Katusha) 08:19
32 MURPHY John (Unitedhealthcare) 08:20
33 GRETSCH Patrick (AG2R La Mondiale) 08:20
34 ZAKARIN Ilnur (Team Katusha)   08:20
35 BENOOT Tiesj (Lotto - Soudal) 08:21
36 VENTER Jaco (MTN - Qhubeka) 08:22
37 VEUCHELEN Frederik (Wanty - Groupe Gobert) 08:22
38 BOUDAT THOMAS (Europcar) 08:22
39 VAKOC Petr (Etixx - Quick Step) 08:22
40 PFINGSTEN Christoph (Bora - Argon 18) 08:22
41 BELKOV Maxim (Team Katusha) 08:22
42 TEUNS Dylan (BMC Racing Team) 08:22
43 MEERSMAN Gianni (Etixx - Quick Step) 08:22
44 FRAILE MATARRANZA Omar (Caja Rural - Seguros RGA) 08:23
45 ENGOULVENT Jimmy (Europcar) 08:23
46 BOUCHER David (FDJ) 08:23
47 ZABEL Rick (BMC Racing) 08:24
48 MAS BONET Luis (Caja Rural - Seguros RGA) 08:24
49 ANTOMARCHI Julien (Roubaix - Lille Metropole) 08:25
50 LE GAC Olivier (FDJ) 08:25
51 VANSPEYBROUCK Pieter (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:25
52 TEUNISSEN Mike (Team LottoNL - Jumbo) 08:25
53 CLAEYS Dimitri ((Verandas Willems)) 08:25
54 CORDEEL Sander (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:25
55 HALLER Marco (Team Katusha)   08:26
56 VAN BREUSSEGEM Elias (Verandas Willems) 08:26
57 GONÇALVES José (Caja Rural - Seguros RGA) 08:26
58 PAUWELS Serge (MTN - Qhubeka) 08:26
59 VAUBOURZEIX Thomas (Veranclassic - Ekoi) 08:26
60 DEVOLDER Stijn (Trek Factory Racing) 08:26
61 ROOSEN Timo (Team LottoNL - Jumbo) 08:27
62 WALLAYS Jelle (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:27
63 SCHWARZMANN Michael (Bora - Argon 18) 08:27
64 VANTOMME Maxime (Roubaix - Lille Metropole) 08:27
65 VAN HOECKE Gijs (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:28
66 LINDEMAN Bertjan (Team LottoNL - Jumbo) 08:28
67 SELVAGGI Mirko (Wanty - Groupe Gobert) 08:28
68 COUSIN Jerome (Europcar) 08:28
69 MYNGHEER Daan (Verandas Willems) 08:29
70 VELITS Martin (Etixx - Quick Step) 08:29
71 FARRAR Tyler (MTN - Qhubeka) 08:29
72 VAN GOETHEM Brian (Team Roompot) 08:30
73 BAUHAUS Phil (Bora - Argon 18) 08:30
74 VAN DER SANDE Tosh (Lotto - Soudal) 08:30
75 MARCATO Marco (Wanty - Groupe Gobert) 08:30
76 SALOMEIN Jarl (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:31
77 DUPONT Timothy (Roubaix - Lille Metropole) 08:31
78 LARSSON Gustav (Cult Energy Pro Cycling) 08:31
79 LAGUTIN Sergey (Team Katusha) 08:31
80 KIRSCH Alex (Cult Energy Pro Cycling) 08:32
81 THWAITES Scott (Bora - Argon 18)   08:32
82 MEURISSE Xandro (An Post - Chainreaction) 08:32
83 JANS Roy (Wanty - Groupe Gobert) 08:32
84 PLANCKAERT Baptiste (Roubaix - Lille Metropole) 08:32
85 CHETOUT Loïc (Cofidis) 08:32
86 VAN ZUMMEREN Stef (Verandas Willems) 08:33
87 BEPPU Fumiyuki (Trek Factory Racing) 08:33
88 DANIEL Maxime (AG2R La Mondiale) 08:33
89 RUIJGH Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:33
90 FÖRSTER Robert (Unitedhealthcare) 08:33
91 SARREAU Marc (FDJ) 08:33
92 QUAADE Rasmus Christian (Cult Energy Pro Cycling) 08:33
93 SENNI Manuel (BMC Racing Team) 08:34
94 TURGIS Anthony (Cofidis) 08:34
95 VAN LERBERGHE Bert (Topsport Vlaanderen - Baloise) 08:34
96 DUNNE Conor (An Post - Chainreaction) 08:34
97 LODEWYCK Klaas (BMC Racing Team) 08:34
98 ARCHBOLD Shane (Bora - Argon 18) 08:34
99 FLAKEMORE Campbell (BMC Racing Team) 08:34
100 DE ROOZE Niels (Veranclassic - Ekoi) 08:35
101 KEISSE Iljo (Etixx - Quick Step) 08:35
102 STACCHIOTTI Riccardo (Nippo - Vini Fantini) 08:35
103 ZURLO Federico (Unitedhealthcare) 08:35
104 RULLIERE Melvin (Veranclassic - Ekoi) 08:36
105 ASSELMAN Jesper (Team Roompot) 08:36
106 REUS Kai ((Verandas Willems)) 08:37
107 MADRAZO RUIZ Angel (Caja Rural - Seguros RGA) 08:37
108 ARMEE Sander (Lotto - Soudal)   08:38
109 CHAINEL Steve (Cofidis) 08:38
110 GUILLEMOIS Romain (Europcar) 08:38
111 MANZIN Lorenzo (FDJ) 08:39
112 LEVEAU Jeremy (Roubaix - Lille Metropole) 08:39
113 LECUISINIER Pierre-Henri (FDJ) 08:39
114 BOUVRY Dieter (Roubaix - Lille Metropole) 08:41
115 BOS Theo (MTN - Qhubeka) 08:41
116 DOCKX Gert (Lotto - Soudal) 08:41
117 PUTT Tanner (Unitedhealthcare) 08:41
118 VERMOTE Alphonse (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:42
119 BENITO DIEZ Miguel Angel (Caja Rural - Seguros RGA) 08:43
120 CRAVEN Dan (Europcar) 08:43
121 VANDENBOGAERDE Jens (An Post - Chainreaction) 08:43
122 CALLEEUW Joeri ((Verandas Willems)) 08:43
123 LEUKEMANS Bjorn (Wanty - Groupe Gobert) 08:43
124 SLATER Alistair (An Post - Chainreaction) 08:44
125 POZZO Mattia (Nippo - Vini Fantini) 08:44
126 FERRARI BARCELO Fabricio (Caja Rural - Seguros RGA) 08:45
127 BRAMMEIER Matt (MTN - Qhubeka) 08:45
128 MALAGUTI Alessandro (Nippo - Vini Fantini) 08:45
129 PARDINI Olivier ((Verandas Willems) 08:46
130 BARBIER Rudy (Roubaix - Lille Metropole) 08:46
131 THOMSON Jay Robert (MTN - Qhubeka)   08:46
132 KOLOBNEV Alexander (Team Katusha) 08:47
133 JONES Christopher (Unitedhealthcare) 08:48
134 SISKEVICIUS Paulius (An Post - Chainreaction) 08:48
135 BERARD Julien (AG2R La Mondiale) 08:48
136 NIYONSHUTI Adrien (MTN - Qhubeka) 08:49
137 DEHAES Kenny (Lotto - Soudal) 08:49
138 GRIJALBA Fernando (Caja Rural - Seguros RGA) 08:49
139 STENUIT Robin (Veranclassic - Ekoi) 08:49
140 LAMOISSON Morgan (Europcar) 08:50
141 DE NEGRI Pier Paolo (Nippo - Vini Fantini) 08:50
142 DE VRIES Berden (Team Roompot) 08:51
143 COENEN Dennis (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:52
144 MARKUS Barry (Team LottoNL - Jumbo) 08:52
145 HOOGERLAND Johnny (Team Roompot) 08:53
146 STEVENS Timothy (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:54
147 JULES Justin (Veranclassic - Ekoi) 08:54
148 FRATTINI Davide (Unitedhealthcare) 08:54
149 DRUYTS Gerry (Vastgoedservice - Golden Palace) 08:54
150 BULGAC Brian (Team LottoNL - Jumbo) 08:55
151 GESLIN Anthony (FDJ) 08:55
152 SELIG Rudiger (Team Katusha)   08:56
153 MORTENSEN Martin (Cult Energy Pro Cycling) 08:56
154 REIHS Michael (Cult Energy Pro Cycling) 08:56
155 SVENDGAARD Michael Carbel (Cult Energy Pro Racing) 08:56
156 VERHELST Louis (Cofidis) 08:57
157 KERKHOF Tim (Team Roompot) 08:57
158 VAN DER LIJKE Nick (Team LottoNL - Jumbo) 08:57
159 YAMAMOTO Genki (Nippo - Vini Fantini) 08:58
160 VINTHER Troels Ronning (Cult Energy Pro Racing) 08:58
161 MARINI Nicolas (Nippo - Vini Fantini) 08:59
162 BAZZANA Alessandro (Unitedhealthcare) 08:59
163 KREDER Wesley (Team Roompot)   08:59
164 VANLANDSCHOOT James (Wanty - Groupe Gobert) 09:01
165 BARBERO CUESTA Carlos (Caja Rural - Seguros RGA) 09:01
166 VAN COPPERNOLLE Francesco (Veranclassic - Ekoi) 09:02
167 KRUOPIS Aidis (An Post - Chainreaction) 09:02
168 VAN ASBROECK Tom (Team LottoNL - Jumbo) 09:02
169 LOOIJ André (Team Roompot) 09:03
170 MAES Alexander (An Post - Chainreaction) 09:05
171 LENNERTZ Sam (Vastgoedservice - Golden Palace) 09:05
172 PEETERS Kevin (Vastgoedservice - Golden Palace) 09:05
173 DOWNEY Sean (An Post - Chainreaction) 09:05
174 CAMMAERTS Edwig (Veranclassic - Ekoi) 09:06
175 DOWNING Russell (Cult Energy Pro Cycling) 09:07
176 VAN STAEYEN Michaël (Cofidis) 09:07
177 VIOLA Antonio (Nippo - Vini Fantini) 09:08
178 SLIK Ivar (Team Roompot) 09:17
179 NAPOLITANO Danilo (Wanty - Groupe Gobert) 09:21
180 DAMUSEAU Thomas (Roubaix - Lille Metropole) 09:22
181 KUROEDA Shiki (Nippo - Vini Fantini) 09:50
182 GARDEYN Gorik (Veranclassic - Ekoi) 09:56
183 SUMMERHILL Daniel (Unitedhealthcare) 10:12

 

Auteurs: