Sophie De Groote derde in Iron Man-debuut

maandag 28 november 2011 om 10u31

Anzegem - Sophie Degroote is in het Mexicaanse Cozumel knap derde geworden in haar allereerste lange afstandstriatlon. De Anzegemse finishte in 9u26min.07sec.

Daarmee was ze twaalf minuten trager dan de winnares, de Zwitserse Simone Benz, en moest ze amper drie minuten toegeven op de Duitse Tajsich. De Groote was na bijna 55 minuten als zevende uit het water gekomen, en na de 180 kilometer fietsen opgeschoven naar de tweede plaats, op achttien minuten van Benz, en net voor de Nederlandse Van Vlerken. De afsluitende marathon liep ze in 3u18min.25sec.

Axel Zeebroek werd tiende bij de mannen. Hij finishte in 8u.54min.06sec.

(JS)

Meer over: , ,

 

Reacties

 

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Schrijf u in op het Nieuws uit West-Vlaanderen. Dagelijks twee updates met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redacties van KW en Focus-WTV.

Schrijf u in op Nieuws uit West-Vlaanderen

E-mail: