FOTOSPECIAL Natourcriterium Roeselare 2011

Voor het tweede jaar op rij was Krottegem in Roeselare het decor voor het Natourcriterium. Een pak toppers uit de voorbije Ronde van Frankrijk kwam er op dinsdag 26 juli rondjes draaien. Er was ook randanimatie en een wedstrijd voor de jeugd voorzien. Genoeg om opnieuw een pak volk te lokken naar Roeselare.

Onze fotograaf was er ook, hij zorgde voor deze special.

(FV)

Meer in Krant van West-Vlaanderen, editie De Weekbode Roeselare

Meer over: , , ,

Reacties

Gabriël Galibier. | 26 juli 2011

Waarom schrijven ze nog niet dat Hushovd gewonnen heeft?

Ongepast?

Rik | 26 juli 2011

Het is nu 26/07 18.08u. 20' voor de start en een artikel reeds geschreven in verleden tijd. Je moet het maar doen. Artikels voorbereiden is goed, maar plaats ze tenminste pas online als de tijd rijp is.

Ongepast?

Rik | 26 juli 2011

Schitterend, een verslag nog voor de wedstrijd start.

Ongepast?

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Schrijf u in op het Nieuws uit West-Vlaanderen. Dagelijks twee updates met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redacties van KW en Focus-WTV.

Schrijf u in op Nieuws uit West-Vlaanderen

E-mail: