Commander Crowe wint op Mardi Gras in Kuurne

woensdag 22 februari 2012 om 12u39

Kuurne - Elk jaar aan de vooravond van de vasten, pakt de renbaan van Kuurne uit met de Mardi Gras draf-meeting. Topaffiche was de Grote Winterprijs met 30.000€ aan prijzenpot, gelopen over 2300m.

Topdag op de hippodroom van Kuurne voor de Grote winterprijs. Zo’n 3000 toeschouwers voor de Mardi Gras, de Vette Dinsdag meeting. Er heerst een grote drukte ook in de coulissen, de parking staat vol paardentrailers en op het binnenplein worden paarden op- en afgetuigd. Maar de elektriciteit is voelbaar nu de topaffiche er aan komt met de beste Europese draver aan de start, Commander Crowe met Christophe Martens in de sulky.

De Belgische paarden lijken tot een tweederangs rol verwezen, al is het ook een eer voor Amigo Ten Doorn, in Moorslede gestald, om te strijden tussen Commander Crowe Norton As en Perlando. Op Commander Crowe staat gewoon geen maat. Het paard wint met lengten voorsprong op Norton As en Perlando.

(E.D./A.D.)

Meer vanavond in het nieuws op WTV en Focus vanaf 18u00

Meer over: ,

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Schrijf u in op het Nieuws uit West-Vlaanderen. Dagelijks twee updates met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redacties van KW en Focus-WTV.

Schrijf u in op Nieuws uit West-Vlaanderen

E-mail: