West-Vlaamse pretparken tevreden over eerste vakantiehelft

woensdag 28 juli 2010 om 17u03

De maand juli zit er bijna op en de West-Vlaamse pretparken lijken tevreden over de eerste helft van de vakantie. De bezoekersaantallen in zowel Plopsaland als in Bellewaerde stegen fors in vergelijking met juli vorig jaar. Het warme speelde zeker een rol, maar de pretparken hebben veel te danken aan een aantal vernieuwingen en het blijvend succes van een aantal klassiekers.

Plopsaland in Adinkerke verwelkomde in juli 15 procent meer bezoekers dan in juli vorig jaar. Uiteraard speelden de tropische temperaturen een rol, maar er zijn nog een aantal factoren, zegt Steve Van den Kerkhof. “We hebben meer en meer mensen die de weg vinden naar Plopsaland De Panne vanuit Wallonië en Frankrijk. Ook de Nederlanders zijn weer massaal aanwezig en natuurlijk hebben we de vaste basis, de Vlamingen.”

Bovendien zit de ingang van het Bos van Plop in een nieuw kleedje en sinds vorig jaar kunnen de kleinsten zich volledig laten gaan op de spectaculaire Anubis-roetsjbaan. De Supersplash lokt met het warme weer veel volk en blijft na al die jaren een van de populairste attracties.

Ook Bellewaerde in Ieper is blij met de cijfers van juli. Hier kwamen 11 procent meer pretparkgangers. Vooral de nieuwe stunt- en zwemshow Wakanda en de 4D-film Turtle Vision zijn dit seizoen de trekpleisters.

(sg/jv)

Meer hierover in het nieuws op Focus en WTV, vanaf 18u00, en ook stipt om 22u00.

Meer over: ,

   

Reageer

Opgelet: Het is niet mogelijk om anoniem te reageren. Uw loginnaam zal bovenaan uw reactie verschijnen.

Om een reactie te plaatsen, dien je geregistreerd te zijn:

Nieuwsbrief

Schrijf u in op het Nieuws uit West-Vlaanderen. Dagelijks twee updates met het belangrijkste nieuws uit West-Vlaanderen, aangeboden door de redacties van KW en Focus-WTV.

Schrijf u in op Nieuws uit West-Vlaanderen

E-mail: